Uczymy się angielskiego
w AllRight!
Ze zniżką 10% na dowolny pakiet lekcji
Kod promocyjny: SNOW21
Zajęcia indywidualne dla dzieci 4-13 lat
Dlaczego nauka w AllRight przynosi rezultaty?
Bo nie musisz zmuszać dziecka do nauki. Lekcje są indywidualne, 25 minut każda - jest to optymalna trwałość dla dzieci w wieku 5-13 lat.

Pod czas zajęć dziecko wzbogaci zakres słownictwa o naprawdę przydatne, praktyczne słowa oraz zwroty i nauczy się, jak dogadać się po angielsku w wielu różnych sytuacjach.
Cambridge English Teaching Framework
Program nauczania party jest na metodologii nauki języka angielskiego Cambridge i wykorzystuje zasady TPR (techniki reagowania całym ciałem).
Certyfikowani nauczyciele
Nauczyciele AllRight posiadają certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszyscy nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Interaktywna platforma edukacyjna
Niepotrzebny jest już Zoom i Skype – lekcje odbywają się na naszej platformie edukacyjnej, w którą wejdziesz bezpośrednio z przeglądarki. Na swoim profilu znajdziesz także wszystkie prace domowe oraz historię postępów w nauce dziecka.
Gwarantowane rezultaty
Dzięki temu, że nasz program opiera się na standardach egzaminu Cambridge YLE, po jego ukończeniu dzieciom będzie łatwiej zdać odpowiedni egzamin międzynarodowy i otrzymać certyfikat.
Nauka przez zabawę
Uczymy przez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie angażują się w zajęcia. Na lekcjach uczniowie śpiewają, grają w gry, odgadują zagadki, a co najważniejsze - świetnie się bawią!
Załatwiamy Twoje potrzeby
Jeśli dziecko nie uczyło się jeszcze angielskiego — zaproponujemy Ci nauczyciela anglo lub polskojęzycznego, w zależności od potrzeb. Jeśli Waszym celem jest poprawa konwersacyjnego angielskiego i opanowanie akcentu — idealny będzie native speaker.
Rozszerzone kursy dla Twojego dziecka
Minecraft
Uczymy się angielskiego z ulubioną grą

Animals
Jeżeli lubisz i chcesz poznać świat natury
Singing
Pozbywamy się akcentu i uczymy nowe słowa z pieśni
przeprowadzonych lekcji
1 300 000+
600+
wykwalifikowanych nauczycieli z Polski, Anglii, Stanów Zjednoczonych, Filippin.
12 000+
uczniów z 46 krajów świata
Dołącz do tysięcy dzieci, które już uczą się angielskiego z AllRight
Zapisz się na bezpłatną
lekcję próbną