Nauka angielskiego
w świecie zwierząt!
ze zniżką 10% na dowolny pakiet zajęć
Kod promocyjny: SNOW22
Lekcje indywidualne dla dzieci 6-9 lat
Nauka angielskiego
w świecie zwierząt!
ze zniżką 10% na dowolny pakiet zajęć
Kod promocyjny: SNOW22
Lekcje indywidualne dla dzieci 6-9 lat
Dlaczego nauka w All Right przynosi rezultaty?
Bo nie musisz zmuszać do niej dziecka. Lekcje są indywidualne, 25 minut każda - jest to optymalna długość zajęć dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Podczas lekcji dziecko wzbogaci zakres słownictwa o naprawdę przydatne, praktyczne słowa i zwroty oraz pozna świat zwierząt różnych krajów i epok.
Cambridge English Teaching Framework
Program nauczania oparty jest na metodologii nauki języka angielskiego Cambridge i wykorzystuje zasady TPR (techniki reagowania całym ciałem).
Certyfikowani nauczyciele
Nauczyciele All Right posiadają certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszyscy nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Interaktywna platforma edukacyjna
Niepotrzebny jest już Zoom i Skype – lekcje odbywają się na naszej platformie edukacyjnej, w którą wejdziesz bezpośrednio z przeglądarki. Na swoim profilu znajdziesz także wszystkie prace domowe oraz historię postępów w nauce dziecka.
Gwarantowane rezultaty
Dzięki temu, że nasz program opiera się na standardach egzaminu Cambridge YLE, po jego ukończeniu dzieciom będzie łatwiej zdać odpowiedni egzamin międzynarodowy i otrzymać certyfikat.
Nauka przez zabawę
Uczymy przez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie angażują się w zajęcia. Na lekcjach uczniowie śpiewają, grają w gry, odgadują zagadki, a co najważniejsze - świetnie się bawią!
Uwzględniamy Wasze potrzeby
Jeśli dziecko nie uczyło się jeszcze angielskiego — zaproponujemy Ci nauczyciela anglo lub polskojęzycznego, w zależności od potrzeb. Jeśli Waszym celem jest poprawa konwersacyjnego angielskiego i opanowanie akcentu — idealny będzie native speaker.
przeprowadzonych lekcji
1 300 000+
600+
wykwalifikowanych nauczycieli z Polski, Anglii, Stanów Zjednoczonych, Filipin.
12 000+
uczniów z 46 krajów świata
Dołącz do tysięcy dzieci, które już uczą się angielskiego z All Right
Zapisz się na bezpłatną
lekcję próbną