Dołącz do Influencerów AllRight.com na Instagramie lub Facebooku
Pierwsza i największa szkoła angielskiego online dla dzieci
Zostań naszym influencerem na Instagramie lub  Facebooku
Jesteś mamą lub tatą dziecka w wieku 4-15 lat? Masz od 5000 obserwatorów na Instagramie, Facebooku lub YouTube? Zostań influencerem AllRight.com!
SUPER NAUCZYCIELE DLA DZIECI
NAUCZYCIELE PRZECHODZĄ STARANNĄ SELEKCJĘ, W WYNIKU KTÓREJ ZE 100 REKRUTOWANYCH DOSTAJE SIĘ ŚREDNIO 4 KANDYDATÓW.

METODA SPEAKERA
METODA SPEAKERA ŁĄCZY METODĘ KOMUNIKATYWNĄ CAMBRIDGE Z TECHNIKĄ UCZENIA NOWYCH SŁÓW I ZWROTÓW POPRZEZ RUCH (TPR). ROZWIJAMY NIE TYLKO UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE I KREATYWNOŚĆ, ALE RÓWNIEŻ POSZERZAMY HORYZONTY DZIECKA.

zasady ogólne
Tekst powinien być napisany w tym samym stylu, co pozostałe posty na Państwa stronie, żeby nie wyglądał jak zwykła reklama. Zdania powinny być wystarczająco krótkie z wykorzystaniem Emoji. Prosimy wypróbować wraz z dzieckiem darmową lekcję, aby lepiej zapoznać się z naszym produktem. W tekście należy określić wrażenia dziecka z lekcji, jak bardzo zajęcia mu się podobały i co wzbudziło największe emocje, zainteresowanie.

Treść wizualna:
Wprowadzenie do zdjęcia/filmiku do postu/relacji:
· W filmiku warto pokazać fragmenty lekcji, w których dziecko rozmawia z nauczycielem. Po lekcji można nagrać wrażenia mamy i/lub dziecka.
· Zdjęcie można zrobić podczas lekcji, gdy dziecko patrzy w kamerę. Jeśli zajęcia próbne jeszcze się nie odbyły, można umieścić zdjęcie dziecka z otwartą stroną internetową na monitorze komputera/tabletu/laptopa.
· Bardzo prosimy o nagranie krótkiego filmiku (ok. 30-60 sekund) z zajęć dziecka z nauczycielem AllRight.com. Jeśli latem przebywacie z dzieckiem za granicą lub w wiejskim domu i macie dostęp do Internetu, prosimy nagrać video z lekcji w ogrodzie, przy basenie, w hotelu itp.
· Jeśli nie ma możliwości nagrania filmiku, prosimy o zrobienie zdjęć dziecka przy komputerze, gdzie strona AllRight.com będzie widoczna na ekranie.
· Bardzo ważne jest, aby video i zdjęcia były właściwie odebrane: dzieci czytają, uśmiechają się i bawią podczas lekcji.

Treść postu musi zawierać następujące informacje o AllRight.com:
· Na Instagramie:
1) link do strony ze specjalnym tagiem UTM w profilu instagramowym na 24 godziny (link zostanie Państwu przekazany przez menedżera),
2) po 24 godzinach można usunąć link i przenieść go na relację.

· Na Facebooku:
1) link do strony ze specjalnym tagiem UTM w tekście postu (link otrzymają Państwo od menedżera),
2) zaznaczenie strony @allrightPl na Facebooku.

· Darmowa lekcja próbna.
· Lekcje są indywidualne, nauczyciel cały czas pracuje tylko z jednym dzieckiem. Zajęcia są realizowane z uwzględnieniem zainteresowań, charakteru i poziomu wiedzy dziecka.
· Łatwa i szybka rejestracja w systemie.
· Można wybrać native speakera ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii lub nauczyciela z innego kraju, również takiego, który mówi po polsku. Możecie Państwo sami wybrać odpowiednią osobę lub poprosić o pomoc administratorów, którzy chętnie doradzą. Korzystając z filtrów na stronie internetowej, można wybrać nauczyciela, który się Państwu najbardziej spodoba.
· Wszyscy nauczyciele mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Proces rekrutacji jest bardzo surowy, tylko 4 ze 100 kandydatów zostaje nauczycielami w AllRight.com.
· Zajęcia odbywają się w interaktywnej klasie na naszej stronie internetowej, można na bieżąco monitorować postępy w nauce języka. Lekcje są dynamiczne, ze zmianą aktywności. Dziecko nie nudzi się nawet przez chwilę.
· Harmonogram zajęć ustalają Państwo sami.
· 3 razy w tygodniu można uczestniczyć w Speaking Clubs. Prowadzą je nie tylko nauczyciele, ale również dzieci mieszkające w USA i Anglii.
· Można uczyć się za darmo: za każdą poleconą osobę, która zostanie nowym uczniem naszej szkoły otrzymacie Państwo 2 darmowe lekcje. Polecona osoba również dostanie 2 lekcje gratis.
· W poście warto skupić się na tym, dlaczego ważna jest nauka języka angielskiego latem.
· Należy poinformować, że w szkole allright.com instagram @allright_pl mamy sporo letnich promocji (i wskazać nie więcej niż jedną promocję, aby tekst nie wyglądał jak reklama).

*Publikując materiały reklamowe AllRight.com na swoich profilach w sieciach społecznościowych lub na stronie internetowej, wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie ich w celach komercyjnych. Zdjęcia i filmiki naszych influencerów będą wykorzystane do celów reklamy i recenzji AllRight.com.
Skontaktuj się z nami
pomoc@allright.com
+48-577-913-261